Kuidas tunda dosha tüüp ära kontorikeskkonnas?

Kuidas uue kolleegi või äripartneriga kiiresti ühele "lainele" saada? Väga lihtne, püüa määrata tema dosha-kehatüüp ning saad koheselt väikese edumaa jututeemade või koostööstiili valikul. Siinkohal annamegi Sulle mõned kiired vihjed dosha-tüüpide "välimääramise" osas kontorikeskkonnas.

Vata

Loominguline, meeleolukas ja eklektiline ning sageli riideid ja stiile vahetav on märksõnad, mis iseloomustavad kontorikeskkonnas Vata-tüüpi. Õhumärgist kantud Vata on kontoris pidevas liikumises ning lisaks sellele armastavad nad aeg-ajalt enda ümbruses ka mööblit ringi paigutada. Uued olukorrad ja kohanemine pole Vata jaoks mingi probleem. Need energilised tegutsejad peaksid looma mingigi korrapärasuse oma ellu ning vähendama kergesti tekkivad segadust oma töölaual. Aeg-ajalt vajavad nad nende probleemidega toimetulekul abi, kuid nende poolt antav innovatsioon ja inspiratsioon on seda igati väärt. Aeg-ajalt vajavad Vata´d enda tasakaalustamiseks soojust ja vaikust, kuid seda ei pruugigi kontoritingimustes juhtuda, sest nad on harjunud pidevalt toimetama. Loodame, et nad naudivad rahu ja puhkust kodus!

Pitta

Pitta´de stiili iseloomustab minimalism ning sageli köidavad neid lihtsad sirged jooned ja suurepärased disainertööd. Jaapani ja Skandinaavia disain on neile väga meeltmööda. Kuigi Pitta´sid köidab klaasist ja terasest mööbli efektsus, tunnevad nad end õnnelikkumana kui valivad oma töökeskkonda puidust mööbli ning vähemalt mõned taimed, mis talle loodust meenutaks. Pitta on huvitatud kõrgtehnoloogiast, mis tähendab, et ta kasutab sageli tehnika viimase sõna mobiile, tableteid ja sülearvuteid. Pitta´le mõjuvad rahustavalt pehmed pastelsed või neutraalsed toonid, mis ei lase ta sisemisel tulel liiga ereda leegiga põleda. Küll aga vajab Pitta enda ümbrusesse mõnda efektset värvilaiku või pilkupüüdvat kunstiteost, mis teda motiveerituna hoiaks.

Kapha

Kapha meie sees vajab päris suurt personaalset ruumi. Neil on vajadus kohaldada enda ümbrus koduseks, ükskõik kus nad ka ei asuks. Kapha kontor on kodune, soe, mugav ja alati külalistele avatud ning nad austavad ja armastavad traditsioone. Kui märkad, et Su vastas on vana metallpastakaga päevinäinud märkmikusse kirjutav ning paberitega majandav kodanik, on tegu tõenäoliselt Kapha-tüübiga. Vaata, kas tema kontorilaual on perefotosid ja kui lauakalendrisse on märgitud tähtsad kuupäevad pereliikmete, sõprade sünnipäevade ja muude tähtpäevadega, on juba päris kindel, et tegu on Kapha´ga.

Dosha-kehatüübi testi saad teha siin, see võtab aega vaid 5 minutit.

Ilu läbi heaolu.
Sundãri.


Vermerohu puhastuskreem

Vermerohu puhastuskreem

39.00 € vaata

Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

55.00 € vaata

Neemipuu naturaalne käteõli

Neemipuu naturaalne käteõli

14.00 € vaata

Neemipuu ja Triphala kehaõli

Neemipuu ja Triphala kehaõli

39.00 € vaata

Neemipuu silmaümbruskreem

Neemipuu silmaümbruskreem

55.00 € vaata

Gotu Kola ja viirukipuu silmaseerum

Gotu Kola ja viirukipuu silmaseerum

89.00 € vaata

Kummeliõli silmadele

Kummeliõli silmadele

49.00 € vaata

Gotu Kola ja vesiroosi kehaõli

Gotu Kola ja vesiroosi kehaõli

39.00 € vaata

Neemipuu ja tamanu korrigeeriv niisutaja

Neemipuu ja tamanu korrigeeriv niisutaja

59.00 € vaata


Kas soovid olla ESIMENE? Liitu meie uudiskirjaga ning kuuled esimesena parimatest pakkumistest ja põnevaimatest uudistest ilumaailmas.

Täname, peagi jõuab Sinuni Sundari uudiskiri!