ESTONIA Resort Hotel & Spa´s avati Sundãri hoolitsuste tuba

Äsja avatud ESTONIA Resort Hotel & Spa´s avati maailmas kõrgelt hinnatud keha- ja näohooldusbrändi Sundãri hoolitsuste tuba, kus pakutakse 12 erinevat näo- ja kehahoolitsust.

Sundãri on India päritolu eksklusiivne puhtaimatest koostisainetest ja haruldastest eeterlikest õlidest valmistatud keha- ja näohooldustoodete ning spaahoolitsuste sari, mis ühendab iidsed ajurveeda tervendamissüsteemi põhimõtted kaasaegse iluteadusega. Sundãri eesmärgiks on pakkuda nahahooldustooteid ja –hoolitsusi, mis aitavad saavutada parima tervisliku nahaseisundi ning tasakaalustada meie keha ja vaimu lähtuvalt iga inimese personaalsest kehatüübist ja -vajadustest. Kui Eestis on tegemist järjekorras teise Sundãri holistilise spaakogemuse terviklahendusega, siis maailmas on Sundãri esindatud rohkem kui 30 riigi erinevates spaades.

„ESTONIA Resort Hotel & Spa on Eesti värskeim ja suurim spaa ning meie sooviks on pakkuda oma klientidele tavapärasest põnevamat ja sisukamat spaakogemust, millest lähtuvalt tegime ka oma valiku sügava filosoofiaga heaolu saavutamisele orienteeritud Sundãri kasuks,“ räägib ESTONIA Resort Hotel & Spa spaajuht Jana Kivi. ESTONIA Resort Hotel & Spa´s pakutakse kokku 12 erinevat Sundãri näo- ja kehahoolitsust ning kõik Sundãri hoolitsusi läbi viivad terapeudid on läbinud põhjaliku erikoolituse.

Sundãri spaahoolitsused on erilised eeskätt seetõttu, et need algavad alati kliendi Dosha kehatüübi väljaselgitamisega ning jalgade rituaaliga. Kõik hoolitsustes kasutatavad tooted valitakse lähtuvalt kliendi Dosha kehatüübist, sest iga nahk vajab erinevaid vitamiine ja toitaineid ning põhjalikumat süvenemist murekohtade lahendamiseks. „Sundãri spaahoolitsuste käigus saab klient enda kohta palju teada, alates tasakaalust väljasolevatest elementidest kuni juhisteni nende tasakaalu taassaavutamiseks,“ räägib Sundãri koolitaja Britte Maidra.

Sundãri on eksklusiivne puhtaimatest koostisainetest ja haruldastest eeterlikest õlidest valmistatud keha- ja näohooldustoodete ning spaahoolitsuste sari, mis ühendab iidsed ajurveeda tervendamissüsteemi põhimõtted kaasaegse iluteadusega. Sundãri on esindatud rohkem kui 30 riigi erinevates spaades, pakkudes klientidele holistilist spaakogemust. Sundãri brändi esindab Baltikumis Vita Hem OÜ, Sundãri toodetega saab tutvuda e-poes sundari.ee ning spaahoolitsusi nautida Tallinnas, Sundãri Day Spa-s ning Pärnus, ESTONIA Resort Hotel & Spa´s.


Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

44.00 € vaata

Neemipuu naturaalne käteõli

Neemipuu naturaalne käteõli

14.00 € vaata

3-korra massaažikaart Sundãri Day Spa´s

3-korra massaažikaart Sundãri Day Spa´s

99.00 € vaata

Neemipuu silmaümbruskreem

Neemipuu silmaümbruskreem

44.00 € vaata

Kummeliõli silmadele

Kummeliõli silmadele

39.20 € vaata

Neemipuu ja tamanu korrigeeriv niisutaja

Neemipuu ja tamanu korrigeeriv niisutaja

47.20 € vaata

Gotu Kola ja vesiroosi kehaõli

Gotu Kola ja vesiroosi kehaõli

31.20 € vaata

Kinkekaart naistele 50 euro väärtuses

Kinkekaart naistele 50 euro väärtuses

50.00 € vaata


Kas soovid olla ESIMENE? Liitu meie uudiskirjaga ning kuuled esimesena parimatest pakkumistest ja põnevaimatest uudistest ilumaailmas.

Täname, peagi jõuab Sinuni Sundari uudiskiri!