Uudised

6 ajurveedilist nippi suveperioodiks

Kohe-kohe on algamas Pitta hooaeg, mis kestab juulist oktoobrini. Kui Sinu domineeriv kehatüüp on Pitta, peaksid kuumadel suvepäevadel tuleelemendi tasakaalus hoidmisele pisut rohkem tähelepanu pöörama.

[ 22.06.2020 ]

Kaitse oma käsi Sundãri käteõliga!

Nagu paljudel asjadel siin elus, on ka sagedasel kätepesul oma kõrvalmõjud, sest tihe kokkupuude vee, seebi ning desinfitseerimisvahenditega mõjub kätele äärmisel kuivatavalt ja kare ning katkine nahk on mikroobidele veelgi vastuvõtlikum. Niisiis on oluline pärast kätepesu, milles raames lisaks mustusele, pestakse maha ka nahka kaitsev kiht, nahka uuesti niisutada ja kaitsta. Kuna kätekreemid sügavale naha sisse ei imenud, on neist suurem kasu kuni järgmise pesuni. Seepärast soovitame kasutada õli, sest õli oma tekstuurilt läheb oluliselt sügavamale naha sisse, niisutades lisaks nahapinnale ka sügavamaid kihte.

[ 10.03.2020 ]

Kuidas talvehooajal immuunsustaset turgutada?

Talv on peagi käes ning sellega seoses ka erinevad viirushaigused ja tõved. Ajurveda käsitluses on talv aga parim aeg oma immuunsussüsteemi vastupanuvõime tõstmiseks.

[ 23.10.2019 ]

10 põhjust, miks keha koorimine on oluline

10 põhjust, miks keha koorimine on oluline ning väärt pühendada see aega endale ja oma kehale. Sundari - ilu läbi heaoli

[ 20.08.2019 ]

7 nippi särava naha saavutamiseks

Iga naine ihaldab nooruslikku, säravat ja toonuses nahka. Ja iga mees oskab samuti selle väärtust hinnata. Juba ajalooliselt on klaari ja heas korras nahka peetud hea tervise tunnuseks.

[ 07.06.2016 ]

Kuidas säilitada hooaegade vaheldudes oma tasakaal?

Ilm ja hooaegade vaheldumine mõjutab meie igapäevast tasakaalu rohkem kui me arvame. Ajurveeda annab mõned nõuanded, kuidas muutuvates oludes kergemini ja kiiremini kohaneda.

[ 02.04.2016 ]

10 ajurveedilist nippi uue, alanud aasta täiuslikuks muutmiseks

Ajurveda on maailma vanim teadus elust. Rohkem kui 5000 korda on ajurveda õpetlased uut aastaringi alustanud ning oskavad seetõttu jagada soovitusi, kuidas uus aasta enda jaoks võimalikult täiuslikuks muuta.

[ 30.12.2015 ]

Käes on Vata hooaeg

Talveperioodi, novembrist veebruari-märtsini, mil õhk on kuiv ja külm, nimetatakse ajurveda raviteaduses Vata hooajaks.

[ 01.12.2015 ]

Leedripuu - saladus Viktoriaanlikust ajastust

Kui me oleks elanud Inglismaal pisut enam kui sada aastat tagasi, oleks leedripuu ja selle lehed, õied, marjad meile vägagi tuttavad. Sel ajal oli täiesti tavaline kasutada leedripuu lehti või noori oksi sääskede peletamiseks; leedripuulehtedest valmistatud salvi kasutati verevalumite ja tursete leevendamiseks ning punetava ja põletikulise naha rahustamiseks.

[ 21.11.2015 ]

Milliseid koostisaineid oma ilutoodetes väldime ja miks?

Mõni nädal tagasi tegime Sundãri Facebooki lehel küsitluse: milliseid koostisaineid oma ilutoodetes väldite ja miks? Tulemused on kokku loetud ning nüüd annamegi ülevaate, milliseid koostisaineid te oma toodetes kõige enam väldite.

[ 01.11.2015 ]

Kodune aroomiteraapia

Niipea, kui Eestimaa valged ööd vahetuvad pimedate vastu, otsivad paljud meist välja küünlad, et saada natukenegi lisavalgust ja -soojust.

[ 06.10.2015 ]

Tule Sundãri joogasse!

Juba sel neljapäeval, 8. oktoobril, algusega kell 18:15 toimub ajaoo esimene Sundãri jooga!

[ 06.10.2015 ]

Ajurveeda ja peavalud

Enamikel meist esineb aeg-ajalt peavalusid. Kuna uurime põhjalikumalt Ajurveeda tarkusi, siis leiab sellest raviteadusest nii peavalu põhjuseid kui ka nõuandeid nendega toimetulekuks.

[ 27.09.2015 ]

Kuidas tunda dosha tüüp ära kontorikeskkonnas?

Kuidas uue kolleegi või äripartneriga kiiresti ühele "lainele" saada? Väga lihtne, püüa määrata tema dosha-kehatüüp ning saad koheselt väikese edumaa jututeemade või koostööstiili valikul.

[ 21.09.2015 ]

Ajurveeda ja juuksehooldus

Ajurveedast lähtudes on nii meie juuksed kui küüned luude "kõrvalprodukt". Seega peaksime tervete juuste nimel hoolitsema mitmekesise toitumise eest, ehk tarbima teiste toitainete hulgas piisavalt kaltsiumi ja magneesiumi, mis on luude tervise seisukohalt väga olulised.

[ 15.09.2015 ]

Ajurveeda toitumissoovitused

Ajurveeda kui teadus pikaajaliselt ja õnnelikust elust pühendab suurt tähelepanu ka toitumisele ning annab järgmised praktilised näpunäited, mis sobivad igale Doshale.

[ 27.08.2015 ]

Õlid vs kreemid - kumb on parem?

Viimasel ajal vallutavad õlid hooga ilumaailma ning võtavad üle kreemide seniseid positsioone. Valides oma nahatüübile sobiva õli, võib see Su nahale mõjuda silmnähtavalt ja tuntavalt. Mis on siis õlide eeliseks kreemide ees?

[ 25.08.2015 ]

90 minutit Sundãriga - selline näeb välja parim spaahoolitsus

Sundãri tooted on Eesti turul juba pikalt, kuid Sundãri hoolitsusi pakutakse Sundãri DAY SPA's alates eelmisest sügisest ning nüüd ka Pärnu Resort SPA Estonias. Neile, kes veel Sundãri DAY SPA's käinud ei ole, püüame nüüd võimalikult täpselt anda edasi seda, mis ees ootamas, sest seda kogemust on paljud Sundãri kliendid pidanud Eesti parimaks spaahoolitsuseks.

[ 12.08.2015 ]

Mida tähendab ja sümboliseerib elevant?

12. augustil tähistatakse ülemaailmset elevantide päeva ning nagu teate, kaunistab ka Sundãri logo üks ilus kuldne elevant. Mida elevant aga tähendab ja sümboliseerib?

[ 09.08.2015 ]

Valeria Melnikova: "This was the best SPA experience in my life! "

Eesti tuntud ilublogija Valeria võttis Sundãri Day Spa kogemuse kokku ühe lausega: "This was the best SPA experience in my life!" Loe, millist hoolitsust Valeria nautis ja millised muljed talle Sundãri Day Spa´st tervikuna jäid juba Valeria blogist.

[ 31.07.2015 ]

7 nippi mugavamaks reisimiseks

Suurim puhkuste hooaeg on käes ning kuna ilm pole meid sel aastal suvekuumaga rõõmustanud, on paljud ette võtmas pikemaid reise Eestist välja. Et pikad, istumist nõudvad reisid oleks kehale ja organismile hästi talutavad, anname teile mõned ajurveedapõhised reisinipid teele kaasa.

[ 19.07.2015 ]

Väldi jääd oma jookides

Praeguste kuumade suveilmadega soovime tarbida võimalikult jahedaid jooke ja sööke ning paljud meist eelistavad toidu kõrvale jooki, millesse on jahutamiseks lisatud jääd. Ajurveeda soovitab aga vältida külmi jooke toidu kõrvale ning jääkülma toitu üldiselt.

[ 11.07.2015 ]

Suvi - Pitta hooaeg

Kes ajurveeda kehatüüpide jaotust teab, on kursis, et suvi on Pitta hooaeg – kuum ja tuline. Et hooaegade vahetudes tasakaalu säilitada, tuleb Pitta inimestel suvel end pigem jahutada, sest tuld ja energiat on teis niigi piisavalt ja liiga palju kõike korraga võib viia Pitta „ülekuumenemiseni“.

[ 11.07.2015 ]

ESTONIA Resort Hotel & Spa´s avati Sundãri hoolitsuste tuba

Äsja avatud ESTONIA Resort Hotel & Spa´s avati maailmas kõrgelt hinnatud keha- ja näohooldusbrändi Sundãri hoolitsuste tuba, kus pakutakse 12 erinevat näo- ja kehahoolitsust.

[ 08.07.2015 ]

Õige aeg keha koorimiseks!

Kevad on aeg, mil inimesed taas rohkem oma välimusele mõtlevad. Keha tuleb taas riiete alt rohkem välja ning laseme tal päikese käes särada. Kui Sinu igapäeva rutiini ei kuulu veel keha koorimine, siis nüüd on aeg see harjumuseks viia. Loe siit, miks on keha koorimine mitte üksnes mõnus, vaid ka väga vajalik.

[ 12.04.2015 ]

10 põhjust käia regulaarselt massaažis

Klassikaline massaaž ei ole üksnes nautimiseks, vaid tegelikult on massaaž oluline haiguste ennetamise võimalusi ning parim lahendus paljude haiguste ja vigastuste puhul. 10 põhjust, miks massaaž on lisaks naudingule ka kasulik.

[ 14.03.2015 ]

Sundãri aitab pidada uusaastalubadust!

Miks antud uusaastalubadused ei kesta? Tihti seetõttu, et need on väga üldsõnalised (rohkem liikumist, vähem rasvast toitu, võtan kaalusta alla jne) ehk siis lubame ülekantud tähenduses - joosta, aga ei tea kui pikka distantsi ja millise ajaga?

[ 02.01.2015 ]

Sundari võtab tööle massöör - terapeudi

Eesti esimene luksuslik Sundari Day SPA avati 2014 aasta augustis Tallinna kesklinnas, seoses sellega otsime oma kollektiivi lisajõudu ja võtame tööle massöör - terapeudi.

[ 29.12.2014 ]

Sundãri DAY SPA – nauding kõigi 5 meelega

Inimesel on VIIS meelt – nägemine, kuulmine, haistmine, kompimine ning maitsmine. Sundãri DAY SPA’d külastades saavad kõik Sinu viis meelt toidetud imelise kogemusega.

[ 12.11.2014 ]

Novembrikuu tee Sundãri DAY SPA's on Mo Li Hua Cha

Oleme lubanud Sundãri DAY SPA külalistele naudiguid kõigi meeltega, selliselt käib iga hoolitsuse saateks ka kvaliteetne tee. NOVEMBRIKUU's saavad meie kliendid nautida eriti head ja rahustavat Mo Li Hua Cha teed, mis koosneb rohelisest teest ja jasmiiniõitest. Tee, mis on leevendab pingeid ja mõjub rahustavalt enne iga hoolitsust! Tegemist on kõrgkvaliteetse teega, mis pärineb Fujiani provintsist. Tee on magusa aroomiga ning sellele ei ole lisatud kunstlikke aineid, kogu lõhn ja maitse ongi just nii täiuslik nagu tunnete! Valime oma teed Cha Dao teetarkade abil. Kohtumiseni!

[ 01.11.2014 ]

Avati Eesti esimene Sundãri DAY SPA

Sundãri DAY SPA on värskelt avatud luksuslik päevaspaa Tallinna kesklinnas, kus on võimalik nautida nii ajurveedast inspireeritud kui ka klassikalisi massaaže ja kehahoolitsusi. Äsja avatud spaa asub kohe vanalinna ääres, Suur - Patarei 2. Sundãri spaa- ja joogakeskuseid on üle maailma, neist lähim meile asub Iirimaal, kus Killarney Plaza hotellis asuv Sundãri SPA on esitatud maailma parimate spaade nimekirjas. Sundãri spaade asukohti üle maailma leiate siit: sundari.com/spa_locator/ Sundãri DAY SPA pakub kliendile täiesti erineva ja erilise kogemuse võrreldes senistega. Hoolitsustes kasutatakse üksnes tooteid, mis kõik on lõhna- ja värvainete vabad ning valitakse alati enne hoolitsust vastavalt kliendi nahatüübile. Kõigile hoolitsustele eelneb Dosha kehatüübi test, millest tulenevalt määratakse sobivad Sundãri tooted nii hoolitsuseks kui hiljem kliendile soovitamiseks. Kõik Sundãri näohoolitsused algavad jalavanni ja jalgade koorimisega. See traditsiooniline tervitus auväärsetele külalistele on pärit iidsetest idamaistest tavadest, rituaal aitab vabaneda pingest ja stressist ning valmistab ette lõõgastavaks aromaatseks rännakuks. Selle rituaaliga täname me oma jalgu, et nad meid igapäevaselt kannavad ja teenivad. Sundãri DAY SPA's hoolitsuste aegade broneerimiseks kirjuta info@sundari.ee või helista + 372 50 17 487.

[ 08.08.2014 ]

Sundari võtab tööle massöör - terapeudi

Sundari Day SPA-d on üle maailma tuntud kui luksuslikke hoolitsusi pakkuvad SPA–d, kus hoolitsustes kasutatakse üksnes India pärituolu kaubamärgi Sundari keha – ja näohoolduse tooteid, mis on lõhna- ja värvainete vabad. Kõik hoolitsused on inspireeritud ajurveeda filosoofiast ja arvestavad kliendi nahatüüpi. Eesti esimene luksuslik Sundari Day SPA avatakse 2014 aasta augustis Tallinna kesklinnas, seoses sellega otsime oma kollektiivi lisajõudu ja võtame tööle MASSÖÖR - TERAPEUDI!

[ 29.07.2014 ]

Sundãri õhtu täis ilu ja harmooniat

27. veebruaril oli Tallinnas külas Sundãri peakoolitaja Lisa Capozio Ameerikast. Mõnusal õhtul oli palju lõbusat suhtlemist ja põnevat informatsiooni imeliste Sundãri toodete kohta. Kõigil kutsututel oli võimalus ise uurida ja tunnetada kogu tootevalikut ning saada põhjalikud vastuseid kõigile neile huvi pakkunud küsimustele.

[ 06.03.2014 ]

Võrratu Sundãri SPA Iirimaal!

18. veebruaril selgusid ülemaailmse SPA konkursi „World Luxury Hotel Awars 2014“ finalistid ning nende hulgas on ka Sundãri SPA Iirimaal! Heida pilk kaunisse Sundãri SPA’sse Iirimaal http://www.killarneyplaza.com/luxury-spa-hotels-ireland Soovime ka Sundari Eesti poolt neile edu võidu vormistamisel!

[ 19.02.2014 ]

Sundari tuleb Joogafestivalile 2013

SUNDARI on kogu maailmas tihedalt seotud joogaga. Eelmisel aastal avati ka esimesed Sundari jooga keskused, kus samas majas, erinevatel korrustel on nii SUNDARI SPA kui joogaklassid. SUNDARI nagu ka jooga on keskmisest teadlikumale inimesele, kes oma keha, hinge ja meele eest hoolitseb. Niisiis otsustasime, et 20-21. juulil Haapsalus toimuval Joogafestivalil soovime kindlasti kohal olla. Kohtuda meie praeguste ja tulevaste klientidega, pakkuda võimalust teha Dosha kehatüübi testi ning nautida Ayrvedale omaseid massaaže.

[ 20.05.2013 ]

Sundari Süda tänava salongiõhtu

Sundari salongiõhtu Süda tänava ilusalongis toimus 14. märtsil. Meie külalisteks olid salongide esindajad, kosmeetikud, erinevad naisteajakirjad, lisaks Sundari praegused ja tulevased kliendid.

[ 12.04.2013 ]

Sundari Ladies First kinos

Sundari oli väljas ja jagas Dosha kehatüübi teste Solaris kinoüritusel Ladies First 28. märtsil.

[ 28.03.2013 ]

Neemipuuõli raviomadused

Neemipuu kui üks India tähtsamaid puid, on hindude püha puu. Neemipuu austamise peamine põhjus peitub tema rikkalikes raviomadustes, sest tal on mikroobide- ja põletikuvastane toime.

[ 21.03.2013 ]

T- tsooni matistav seerum

T- tsooni matistav seerum

49.00 € vaata

Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

Gotu Kola ja pähkli kehakoorija

55.00 € vaata

Neemipuu naturaalne käteõli

Neemipuu naturaalne käteõli

17.00 € vaata

Sundãri lõhnaküünal AMRUS: Mango+Basiilik

Sundãri lõhnaküünal AMRUS: Mango+Basiilik

35.00 € vaata

Neemipuu ja veriapelsini kehaemulsioon

Neemipuu ja veriapelsini kehaemulsioon

39.00 € vaata

Sundãri lõhnaküünal Chameli

Sundãri lõhnaküünal Chameli

35.00 € vaata

Õrn puhastusgeel

Õrn puhastusgeel

39.00 € vaata

Gotu Kola ja viirukipuu silmaseerum

Gotu Kola ja viirukipuu silmaseerum

89.00 € vaata

Neemipuu öökreem

Neemipuu öökreem

65.00 € vaata

Kummeliõli silmadele

Kummeliõli silmadele

49.00 € vaata

Neemipuu ja datliseemne kehakoorija

Neemipuu ja datliseemne kehakoorija

55.00 € vaata

Neemipuu ja veriapelsini kehaemulsioon

Neemipuu ja veriapelsini kehaemulsioon

39.00 € vaata


Kas soovid olla ESIMENE? Liitu meie uudiskirjaga ning kuuled esimesena parimatest pakkumistest ja põnevaimatest uudistest ilumaailmas.

Täname, peagi jõuab Sinuni Sundari uudiskiri!